Česko – Navždy bezpečné?

09. October 2017 (18:00)

Jak se bránit novým hrozbám v kyberprostoru? Jak zranitelná je ČR vůči hrozbám v kyberprostoru? Jak připravena je infrastruktura, jsou velké rozdíly mezi veřejným a soukromým sektorem? K aktuálním otázkám naší bezpečnosti budou diskutovat expert na kybernetickou bezpečnost Daniel Bagge, náměstek ministra obrany Jakub Landovský, Eva Romancovová z Ministerstva vnitra, a ředitel Aspen Institute CE Jiří Schneider. Debatu moderuje novinář Ondřej Kundra.

Večer se koná v rámci série tří debat Kam kráčíš Česko.

Na tuto sérii bude navazovat dvoudenní konference 2017 Aspen Annual Conference – Kam kráčíš Česko, kterou ve dnech 29.–30. listopadu 2017 pořádá Aspen Institute CE ve spolupráci s Hospodářskými novinami.

“”

Ondřej Kundra

“”

Daniel P. Bagge

“I strongly believe that ideas matter. I am glad that since 2012 the Aspen Institute – as a proven platform where ideas and people meet – has been active also in Central Europe. Aspen Institute Central Europe has created a visible footprint in formation of value-based leadership and promotion of innovative approach to policy making. ”

Jiří Schneider

Executive Director

“”

Eva Romancovová

“”

Jakub Landovský

Share this on social media

Support Aspen Institute

The support of our corporate partners, individual members and donors is critical to sustaining our work. We encourage you to join us at our roundtable discussions, forums, symposia, and special event dinners.