Kde se berou mladí extremisté? – Aspen Review Café

24. May 2017 (17:00)

Proč mladí lidé na Slovensku čím dál více podporují krajně pravicové strany? Jaké jsou příčiny a důsledky? A jak lze postoje mladých ovlivňovat – kdo a jakým způsobem by je měl mírnit? A jaká je situace v Čechách – je zde politický radikalismus a extrémismus u mladých také na vzestupu?

Nad těmito a dalšími tématy bude diskutovat Oľga Gyárfášová z Univerzity Komenského v Bratislavě a autorka článku z nového čísla Aspen Review s názvem Generation Lost & Found, spolu se sociologem Michalem Vašečkou z Masarykovy univerzity v Brně. Diskuzi bude moderovat ředitel Aspen Institute Central Europe Jiří Schneider.

Debata se uskuteční 24. května od 17.00 hod. v kavárně Praha v Brně (Husova 535/18a, Brno).

Sdílejte naši událost na Facebooku!

Aspen Review Café je pravidelná série debat, které doprovází vydání našeho čtvrtletníku Aspen Review. V rámci nich dáváme veřejnosti možnost diskutovat nad aktuálními tématy s renomovanými experty a autory.

Těšíme se na Vaši účast!

 

Share this on social media

Support Aspen Institute

The support of our corporate partners, individual members and donors is critical to sustaining our work. We encourage you to join us at our roundtable discussions, forums, symposia, and special event dinners.